مسجد مدرسه ها ! جهت معرفی و تبلیغ و پیش ثبت نام خود بصورت رایگان از صفحه اختصاصی بهره مند شوید

خدمات ما به مسجد مدرسه ها

تعامل فضای مجازی

ما برای تقویت امکانات شما در فضای مجازی با راه اندازی سایت، اشتراک گذاری مطالب و تجربیات، تیم جهادی داشته و بصورت رایگان در خدمت هستیم.
ایمیل بزنید: safaei.hamid@gmail.com

کارگاه مهارتی

در کنار ما و جای جای کشور، کارشناسان و دغدغه مندان بسیاری هستند که انبوهی از تجربیات گرانبها داشته و حاضرند مهارت خود را از باب «زکات العلم نشره» در اختیار شما بگذارند، پس استفاده کنید.
جهت انتقال تجربه یا استفاده از خدمات ایمیل بزنید : Safaei.hamid@gmail.com

تعامل با دولت

بعضی از مسوولان محترم دولتی و نیز آموزش پرورش به دلیل عدم آشنایی با مسجد مدرسه ها و قوانین مرتبط ممکن است همکاری ضعیف با شما داشته باشند، حتما از مشاوره و همراهی کارشناسان مجرب و دغدغه مند ما بهره مند شوید.
مرتبط شوید : alireza.barid@gmail.com

چرا مسجد مدرسه ؟

تعلیم کیفی دروس مصوب

تعلیم کامل و مطلوب دروس مصوب آموزش و پرورش، با تطبیق جذاب و کارآمد دروس به مهارتهای زندگی و اخروی

باورمندی با طب و نجوم

تعلیم طب (سنتی و اسلامی) و نجوم (هیأت و احکام) در دو سطح مقدماتی با دو  هدف ( کاربرد در زندگی روزمره و انتشار آن، تقویت باور متربی به علوم اهل بیت در ساحت عقل عملی )

انس با قرآن و نهج البلاغه

قرآن آموزی در قالب کلاس های روخوانی،روانخوانی،مفاهیم،ترجمه،تدبر،حفظ و تفسیر متناسب با استعداد و علاقه و سن متربیان می باشد.
مقام معظم رهبری : هر کس نهج البلاغه نخواند، از قرآن خبر ندارد

اخلاق و مهارت معاشرت

متون روایی گنجی پر بها برای آموزش مهارت زندگی در فراز و نشیبهای همه دوران می باشد، که متاسفانه مغفول مانده، و برآنیم که با تطبیق به تجربه بشری، وارد زندگی نماییم.

محوریت مسجد

مسجد همیشه به عنوان یک سنگر و پایگاه مهم دینی و اجتماعی مطرح بوده و بسیاری از مسائل و مشکلات مردم در همین مسجد برطرف می‌شود لذا لازم است در گام دوم انقلاب اسلامی نیز مسجد به عنوان محور برنامه‌های دینی و تربیتی و اجتماعات عظیم مردمی قرار گیرد.

شناخت ظرفیت جهان و اسلام

آشنایی با ظرفیت های سرزمینی و جغرافیای سیاسی و اقتصادی (کشور و جهان اسلام) با هدف هدایت متربیان به ورود در عرصه جهاد فرهنگی،سیاسی و اقتصادی در راستای تحقق اهداف تمدن نوین اسلامی با کمک تاریخ معاصر